EMASKA Granat

EMASKA Granat

Granatowa maska przeciwsmogowa to uniwersalny produkt wykonany w bawełny 100% oraz wełny. Są to najlepsze dostepne obecnie na rynku materiały. Maseczka dzięki temu jest lekka, a jej użytkowanie jest komfortowe i wygodne. Jest to produkt, który sprawdzi się dla osób, które są aktywne, chcą dbać o swoje zdrowie a także samopoczucie. 

Maska posiada wymienny filtr antysmogowy PM 2.5 N(95) produkt chroni przed nawet niewielkimi zanieczyszczeniami, które wnikają do naszych płuc podczas procesu oddychania. Filtr węglowy chroni przed smogiem, alergenami, zanieszczyszczeniami w powietrzu - także gazowymi jak tlenek siarki i gazu - dzięki warstwie węgla aktywnego. 

Do każdej maseczki dołączamy dwa filtry antysmogowe. Powinny być one wymienane od 1 do 2 tygodni. Czas ten jest zależny od stanu jakości powietrza oraz czasu, który znajdujemy się na zewnątrz w warunkach zanieczyszczonego powietrza. 

 

Maska granatowa posiada system regulacji, który pozwala na dostosowanie produktu do kształtu naszej twarzy: 

- aluminiowy nosek dzięki któremu dopasujesz maskę do twarzy

- sznurek lub gumka posiadające regulacje długości 

 

Twoja Grantowa EMASKA będzie się różnić od tej, którą widzisz na zdjęciu - w naszym sklepie nie ma dwóch takich samych masek!

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 83,30 zł 119,00 zł
 • promocja

EMASKA Pomarańcz

EMASKA Pomarańcz

Maseczka antysmogowa Pomarańcz to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą dbać o swoje zdrowie ale także wyglądać modnie. EMASKA łączy ochronę przeciwsmogową z nowoczesnymi maskami, które wykonywane są w naturalnych, najlepszych na rynku materiałów. W produkcji wykorzystujemy bawełnę 100% raz naturalną wełnę, dzięki czemu twarz, w trakcie noszenia się nie poci.

EMASKA posiada wymienne filtry węglowe P.M 2.5 N(95), które chronią nawet przed bardzo małymi cząstkami, które wnikają do naszych płuc przy oddychaniu zanieczyszczonym powietrzem. Filtr ten chroni przed smogiem, alergenami ale także innymi zanieczyszczeniami, które znajdują się w powietrzu. Filtr antysmogowy posiada także warstwę aktywnego węgla, która sprawia, że jesteśmy chronieni także przed dwutlenkiem siarki czy tlenkiem azotu - czyli zanieczyszczeniami gazowymi. Do maski pomarańczowej dołączamy dwa filtr. 

Należy pamiętać o wymienianiu filtrów - w zależności od stanu powietrza i częstotliwości używania należy zmieniać je w okresie od jednego do dwóch tygodni. 

System regulowania składa sie z 2 elementów;
- sznurek lub gumka posiadające regulacje długości
- aluminiowy nosek dzięki któremu dopasujesz maskę do twarzy 

Twoja  maska antysmogowa będzie się różnić od tej przedstawionej na zdjęciu - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 119,00 zł

EMASKA Paski

EMASKA Paski

Ten model EMASKI został wykonany z materiałów, które obecnie są najlepszymi dostępnymi na rynku. Nasze produkty tworzone są wyłącznie z naturalnej wełny oraz bawełny 100%. Dodatkowo stawiamy na wyjątkowy design i styl casual. Maseczki, które można zakupić w sklepie online EMASKA  są lekkie i wygodne, a ich noszenie jest komfortowe. Maska posiada stworzony przez nas system regulacji, który sprawia, że można dopasować ją do każdego kształtu twarzy w prosty sposób. System ten to:

- sznurek albo też gumka posiadająca regulacje długości
- aluminiowy nosek, który powoduje, że łatwo dopasować maskę do twarzy

W komplecie do maski Paski dodajemy także wymienny filtr węglowy PM 2.5 N(95), który chroni przed nawet bardzo drobnymi cząstkami PM 2.5, które w czasie oddychania wnikają głęboko do naszych płuc jak i przed smogiem, alergenami i innymi zanieczyszczeniami, które występują w powietrzu. Filtr posiada warstwę węgla aktywnego, która sprawia, że powietrze jest oczyszczane także z zanieczyszczeń gazowych (jak choćby tlenek azotu czy dwutlenek siarki).

Do maseczki dołączamy 2 filtry. Należy pamiętać o ich regularnym wymienianiu w zależności od stanu powietrza i częstotliwości użytkowania (w okresie jeden - dwa tygodnie) 

Twoja EMASKA Paski będzie inna od tej przedstawionej na zdjęciu. Dlaczego? Bo nie ma dwóch takich samych masek!

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 83,30 zł 119,00 zł
 • promocja

EMASKA Szara

EMASKA Szara

Szara maska antysmogowa to produkt dla osób, które dbają o swoje zdrowie, ale nie chcą przy tym rezygnować z dobrego wyglądu. Produkt jest uniwrsalny i pasuje do wielu stylizacji. Samo wykonanie maski to naturalne materiały, obecnie najlepsze dostępne na rynku.  W produkcji wykorzystujemy wełnę oraz bawełnę 100%. Produkt jest wygodny i lekki, a jego noszenie jest bardzo komfortowe. System regulacji pozwala na latwe dopasowanie maski do twarzy tak, by chroniła odpowiednio przed zanieczyszczeniami w powietrzu.

System, który pozwala regulować produkt to dwa elementy wyszczególnione poniżej: 

- gumka lub też sznurek, które posiadają regulacje długości
- nosek aluuminiowy, którego konstrukcja pozwala na dopasowanie odpowiednie maski do twarzy 

 

Szara maska antysmogowa posiada także w zestawie filtr węglowy PM 2.5 N(95), który sprawia, że jesteśmy chronieni przed alergenami, smogiem oraz innymi zanieczyszczeniami, które wystepują w powietrzu, którym oddychamy. Filtr chroni także przed bardzo małymi cząstkami PM 2.5 Maska posiada także warstwę węgla aktywnego, która ochrania przed zanieszczyszczeniami gazowymi, które również znajdują się w powietrzu jak dwutlenek siarki czy tlenek azotu. 

Nasz produkt sprzedajemy z dwoma filtrami węglowymi, które powinno się wymieniać w okresie od jednego do dwóch tygodni. Częstotliwość zmiany filtra zależy od warunków i stanu jakości powietrza oraz czasu, jaki przebywamy na zewnątrz. 

 

EMASKA, którą od nas otrzymasz będzie nieco inna niż ta, którą widzisz na zdjęciu - nie ma dwóch takich samych masek!

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 83,30 zł 119,00 zł
 • promocja

EMASKA Pióro

EMASKA Pióro

Produkt został stworzony z materiałów, które obecnie są najlepszymi na rynku. W produkcji maseczki wykorzystujemy naturalne materiały: wełnę oraz bawełnę 100%. Sprawia to, że noszenie maski jest komfortowe i wygodne. Maska Pióra dopasowuje się do każdego kształtu twarzy ze względu na system regulacji, w który została wyposażona - aluminiowy nosek oraz sznureczki po bokach. Produkt sprawdzi się u osób, które dbają o swój wygląd ale także o swoje samopoczucie i zdrowie. 

 

W zestawie z maską otrzymasz dwa filtry węglowe PM 2.5 N(95), które zapewniają ochronę przed zanieczyszczeniami zawartymi w powietrzu jak alergeny, smog, jak i niewielkie cząstki PM 2.5, które podczas oddychania dostają się do płuc. Filtr posiada warstwę aktywnego węgla, która chroni także przed zanieczyszczeniami gazowymi jak dwutlenek siarki i tlenek azotu.

Filtr w masce antysmogowej należy wymieniać co 1-2 tygodnie w zależności od częstotliwości używania. 

 

System regulacji składa sie z dwóch elementów;
- sznurek lub gumka posiadające regulacje długości
- aluminiowy nosek dzięki któremu dopasujesz maskę do twarzy

 

Twoja maska antysmogowa Pióra będzie się inna niż ta przedstawiona na zdjęciu - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 119,00 zł

EMASKA Kropki

EMASKA Kropki

Maseczka od EMASKA szara w kropki to lekki, wykonany z najlepszych materiałów produkt przeznaczony dla osób, które dbają o swój wygląd i zdrowie. Maski dostępne są w wielu kolorach i wzorach. Do każdej maski w zetawie dodajemy także wymienny filtr węglowy PM 2.5 N(95), który chroni przed nawet drobnymi cząstkami zanieczyszczeń, które znajdują się w powietrzu.

Filtr chroni przed smogiem, alergenami oraz innymi zanieczyszczeniami powietrza, jak rówież posiada on warstwę węgla ochronnego, która zapobiegu przenikania się do organizmu zanieczyszczeń gazowych jak tlenek azotu czy dwutlenek siarki.


Do maski dołączamu dwa filtry, które należy wymieniać w okresie od 1 do 2 tygodni, w zależności od intensywności użytkowania.

EMASKĘ łatwo dopasowac do kształtu twarzy poprzez obecny system regulacji, który składa się dwóch elementów: 

System regulacji składa sie z dwóch elementów;
- sznurek lub gumka posiadające regulacje długości
- aluminiowy nosek dzięki któremu dopasujesz maskę do twarzy 

Twoja maska antysmogowa szara w kropki, będzie się różnić od tej ze zdjęcia - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 83,30 zł 119,00 zł
 • promocja

EMASKA Czaszki

EMASKA Czaszki

EMASKA - maska antysmogowa Czaszki - jej wykonanie zostało dokładnie przemyślane, a do produkcji zostały użyte tylko najlepsze, naturalne materiały. Dzięki zastosowaniu bawełny 100% oraz wełny, maseczka przepuszcza odpowiednio powietrze, sprawiając, że twarz się nie poci. Styl, w którym została wykonana maska antysmogowa powoduje, że nie da się przejść niezauważonym. Maska jest wyposażona w odpowiednio regulowany system, który pozwala na odpowiednie i prawidłowe dopasowanie do kształtu twarzy. Składa się on z noska aluminiowego oraz sznurka i gumki, które regulują długość. Przeznaczenie maski: osoby dbające o swoje zdrowie i samopoczucie, które lubią styl casual.


Razem z maską Czaszki otrzymujecie filtr węglowy PM 2.5N(95), który zapewnia odpowiednią ochronę przed smogiem, alergenami różnego pochodzenia a także innymi zanieczyszczeniami, które mogą znajdować się w powietrzu. Filtr nie przepuszcza także drobnych cząstek - PM 2.5, które są niezwykle niebezpieczne, ponieważ podczas procesu oddychania wnikają głęboko do płuc. 
Maska oczyszcza powietrze także od tlenku azotu i dwutlenku siarki.

 

Z naszą emaską Czaszki otrzymujesz 2 filtry, które wymień w zależności od sposobu użytkowania. Powinny być wymienione w okresie 1-2 tygodnie.

EMASKA, którą otrzymasz będzie nieco inna niż ta pokazana na zdjęciu - nie ma dwóch tych samych masek! 

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 119,00 zł

EMASKA Auta

EMASKA Auta

EMASKA dla Dzieci Auta, to kolorowy, wygodny produkt, wykonany z najlepszych na rynku materiałów. Jest przeznaczona dla dzieciaków, by obecne w powietrzu zanieczyszczenia nie ograniczały możliwości spędzania czasu na zewnątrz. Maska antysmogowa wykonana jest z wełny i bawełny 100%. W łatwy sposób można ją dopasować do kształtu twarzy poprzez prosty system regulacji: aluminiowy nosek oraz gumeczki po bokach produktu.  

Do maski dołączamy 2 filtry węglowe PM 2.5 N(95), które chronią przed nawet bardzo małymi cząstkami zanieczyszczeń, które mogą dostawać się do naszych płuc w czasie oddychania. Filtr chroni przed zanieczyszczeniami jak smog, alergeny i inne, ale także dzięki warstwie węgla aktywnego - przed zanieczyszczeniami gazowymi jak tlenek azotu jak i dwutlenek siarki.  

Filtry w masce należy wymieniać w czasie 1-2 tygodnie w zależności od jakości powietrza i częstotliwości przebywania na zewnątrz.  

Twoja EMASKA Auta będzie różnić się od tej ze zdjęcia - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 83,30 zł 119,00 zł
 • promocja

EMASKA Czarna

EMASKA Czarna

Czarna maska antysmogowa to lekka i wygodna maseczka, która chroni przed smogiem, alergenami oraz innymi zanieczyszczeniami, które znajdują się w powietrzu. Do jej wykonania zostały użyte najlepsze jakościowo materiały, w trakcie produkcji wykorzystujemy bawełnę 100% oraz naturalną wełnę. Czarna maska to modna, casualowa maseczka, która jest lekka i wygodna.

Zastosowany sposób regulacji - aluminiowy nosek oraz sznureczki po bokach EMASKI - sprawią, że łatwo dopasujesz maskę do kształtu twatzy. Jest to idealny produkt dla osób, które dbają o swoje zdrowie i samopoczucie, a przy tym chcą wyglądać modnie.

EMASKA Czarna posiada wewnątrz filtr PM 2.5 N(95), który chroni przed alergenami, smogiem oraz zanieczyszczeniami, które znajdują się w powietrzu. Filtr wyłapuje także niewielkie cząstki 2.5, które mogą wnikać do naszych płuc. Filtr posiada także warstwę węgla aktywnego, która skutecznie chroni także przed tlenkiem azortu jak i dwutlenkiem siarki, czyli zanieczyszczeniami gazowymi. 

Do maski antysmogowej w kolorze czarnym dołączamy dwa filtr, które należy wymieniać w zależności od intensywności użytkowania. Filtr antysmogowy powinno się wymieniać w okresie od - 2 tygodni  

Maska, którą otrzymasz od nas będzie inna niż ta przedstawiona na zdjęciu - nie ma dwóch identycznych EMASEK. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 83,30 zł 119,00 zł
 • promocja

EMASKA Tatry

EMASKA Tatry

W ofercie sklepu internetowego EMASKA znaleźć można ręcznie wykonywane, kolorowe maski antysmogowe, ktore powstają przy użyciu najlepszych na rynku materiałów. Nasze EMASKI tworzymy z bawełny oraz naturalnej wełny. Produkty są lekkie i wygodne, które w łatwy sposób można dopasować do rozmiaru i kształtu twarzy. 

Prosty system regulacji składa sie z 2 elementów;
- sznurek lub gumka posiadające regulacje długości
- aluminiowy nosek dzięki któremu dopasujesz maskę do twarzy

EMASKA jest idealna dla osób, które są aktywne i dbają o swoje zdrowie.

 

Maska wyposażona jest w filtr węglowy PM 2.5 N(95), który chroni przed nawet niewielkimi cząsteczkami PM 2.5. Filtr stanowi ochronę przed smogiem, alergenami jak i innymi zanieczyszczeniami, które znajdują się w powietrzu. Z uwagi na to, że filtr posiada także warstwę węgla aktywnego, chroni też przed gazowymi zanieczyszczeniami jak tlenek azotu jak i dwutlenek siarki. 

Razem ze swoją maską Tatry otrzumujesz dwa filtry, które wymień w zależności od częstotliwości przebywania na zewnątrz oraz od panujących warunków atmosferycznych. 

Twoja maseczka antysmogowa będzie się różnić od tej, którą widzisz na zdjęciu - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 83,30 zł 119,00 zł
 • promocja

EMASKA Bang!

EMASKA Bang!

Emaska - maska przeciwsmogowa Bang zachowana jest w ciekawym stylu i designie nawiązującym do komiksów. Do produkcji zostały użyte wyłącznie naturalne materiały - korzystamy z 100% bawełny i naturalnej wełny.

Maseczka jest bardzo lekka, dopasowuje się do różnych kształtów twarzy, jej noszenie nie zaburza komfortu użytkowania. Maska została zaprojektowana w taki sposób, który umożliwia jej swobodną regulację poprzez zastosowanie dwuczęsciowego systemu:

- sznurek albo też gumka posiadające regulacje do odpowiedniej długości
- nosek aluminiowy dzięki któremu można dopasować maseczkę do twarzy

Maseczka jest idealna dla osób, które żyją aktywnie i chcą czerpać z życia garściami bez względu na atmosferyczne warunki.

Maska Bang posiada wymienny węglowy filtr PM 2.5 N(95). Ten filtr zapewnia odpowiednią ochronę przed alergenami, smogiem, ale także przed zanieczyszczeniami, które są obecne w powietrzu. Dzięki filtrowi maska antymogowa chroni przed także drobnymi cząstkami PM 2.5. Filtr dołączony do maski posiada także warstwę węgla aktywnego, więc oczyszcza wdychane przez nas powietrze z zanieczyszczeń gazowych, jak dwutlenek siarki czy tlenek azotu.
W zestawie ze swoją antyalergiczną EMASKĄ Bang! dostajesz od nas dwa filtry, które wymień - w zależności od intensywności użytkowania - w okresie 1-2 tygodni.

Twoja EMASKA będzie z całą pewnością różnić się od tej powyżej - nie ma 2 tych samych EMASEK !

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 83,30 zł 119,00 zł
 • promocja

EMASKA Brązowa

EMASKA Brązowa

EMASKA Brązowa jest stworzona z użyciem najlepszych materiałów naturalnego pochodzenia. 

To, co wyróżnia maskę na tle innych to przede wszystkim design i styl casual. Dodatkowo w procesie produkcji wykorzystujemy bawełnę 100% oraz naturalną wełnę. 

Maska antysmogowa jest wygodna, dobrze dopasowuje się do kształtu twarzy, ponieważ posiada specjalnie opracowany system regulacji.

System regulacji maski składa się z 2 elementów;

- sznurek albo gumka posiadające z regulowaną długością

- aluminiowy nosek, który pozwala na dopasowanie maski do twarzy

Jest to dobry wybór szczególnie dla osób, które dbają o swoje zdrowie, są aktywne i zależy im na dobrym samopoczuciu każdego dnia. 

Maska przeciwsmogowa posiada wymienny filtr węglowy PM 2.5 N(95). Tego rodzaju filtr zapewnia dostateczną ochronę przed smogiem, ale także alergenami, oraz innymi zanieczyszczeniami, które znajdują się w powietrzu. Filtr jest na tyle dokładny, że chroni także przed drobnymi cząstkami PM 2.5, które podczas procesu oddychania wnikają do płuc. Maska zawiera także na filtrze węgiel aktywny, co sprawia, że powietrze jest też oczyszczane z zanieczyszczeń gazowych jak tlenek azotu jak i dwutlenek siarki.

Do maski Brązowej dodajemy dwa filtry antysmogowe. Wymieniać je należy w okresie od 1 do 2 tygodni w zależności od tego, jak intentysnie jej używamy.

 

EMASKA, którą otrzymasz będzie różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu - nie ma dwóch takich samych EMASEK!

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 83,30 zł 119,00 zł
 • promocja

EMASKA Kreski

EMASKA Kreski

 

Firma EMASKA tworzy maseczki antysmogowe, które powstają z użyciem materiałów, które obecnie są najlepsze na rynku. Tego rodzaju produkty dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów jak wełna czy bawełna 100%, sprawiają, że komfort noszenia maski jest większy. EMASKI powstały dla osób, które dbają o swoje zdrowie, a przy tym stawiają na designerskie i modne elementy ubioru. Maska przeciwpyłowa została wykonana w taki sposób, że w łatwy sposób można dopasować ją do swojego kształtu twarzy - za pomocą systemu regulacji - aluminiowego noska oraz sznureczków po bokach produktu. 

 

W zestawie do produktu dołączamy 2 filtry węglowe, które należy wymieniać co 1-2 tygodnie, w zależności od tego, jak często przebywamy na zewnątrz i jak wygląda stan zanieczyszczenia powietrza. Filtr do EMASKI jest filtrem PM 2.5 N(95), który chroni przed alergenami, zanieczyszczeniami, ale przede wszystkim smogiem. Chroni przed niewielkimi cząstkami, które wnikają do płuc w procesie oddychania. Filtr posiada warstwę węgla aktywnego - chroni więc też przed zanieczyszczeniami gazowymi jak tlenek azotu oraz dwutlenek siarki. 

 

Twoja EMASKA Kreski będzie się różnić od tej umieszczonej na zdjęciu - nie ma dwóch takich samych maseczek antysmogowych!

 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 83,30 zł 119,00 zł
 • promocja

EMASKA Lisek

EMASKA Lisek

Maski antysmogowe są coraz bardziej popularne wśród rodziców, którzy kupują maseczki dla swoich pociech. W sklepie online EMASKA posiadamy modele z dziecięcymi nadrukami, które są kolorowe, barwne, a przy tym wykonane z najlepszych materiałów, które obecnie są dostępne na rynku. Produkty wykonujemy z naturalnej wełny oraz bawełny 100%.

Maska antysmogowa posiada także filtr węglowy, antysmogowy, który chroni przed zanieszczyszeniami i alergenami. Jako, że jest to filtr PM 2.5 N(95) chroni nawet przed bardzo małymi cząsteczkami PM 2.5, które dostają się do naszych płuc w czasie oddychania. Filtr posiada warstwę węglową, która chroni także przed tlenkiem azotu czy dwutlenkiem siarki.  

Do każdej maski dodajemy 2 filtry węglowe, które wymienić należy w zależności od czasu, który przebywamy na zewnątrz oraz od jakości powietrza. Jest to okres od 1 do 2 tygodni. 


Maskę w łatwy sposób można dopasować do kształtu twarzy, tak, by idealnie pasowała za pomocą dwóch elementów: 

- sznurek lub gumka posiadające regulacje długości
- aluminiowy nosek dzięki któremu dopasujesz maskę do twarzy

 

Twoja EMASKA Lisek będzie inna od tej ze zdjęcia - nie ma dwóch takich samych maseczek!

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 83,30 zł 119,00 zł
 • promocja

EMASKA Kotwice

EMASKA Kotwice

EMASKA została wykonana z najlepszych dostępnych naturalnych materiałów. Stawia na styl casual i design wykorzystujący 100% bawełnę oraz naturalną wełnę. Jest lekka i wygodna, idealnie dopasowuje się do twarzy dzięki systemowi regulacji. To idealny wybór dla osób aktywnych, dbających o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Dzięki wymiennemu filtrowi węglowemu PM 2.5 N(95) zapewnia ochronę przed smogiem, alergenami, jak i innymi zanieczyszczeniami w powietrzu. Chroni przed bardzo drobnymi cząstkami PM 2.5, które wnikają głęboko do płuc podczas oddychania. Dzięki warstwie węgla aktywnego, dodatkowo oczyszcza wdychane powietrze z zanieczyszczeń gazowych, takich jak tlenek azotu czy dwutlenek siarki.
W komplecie ze swoją EMASKĄ otrzymujesz dwa filtry, które należy wymieniać w zależności od intensywności użytkowania w okresie od 1 do 2 tygodni.

System regulacji składa sie z dwóch elementów;
- sznurek lub gumka posiadające regulacje długości
- aluminiowy nosek dzięki któremu dopasujesz maskę do twarzy

 

Twoja EMASKA będzie się różnić od tej ze zdjęcia - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 14 dni

Cena: 83,30 zł 119,00 zł
 • promocja

EMASKA Chabry

EMASKA Chabry

Maseczka antysmogowa Pomarańcz to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą dbać o swoje zdrowie ale także wyglądać modnie. EMASKA łączy ochronę przeciwsmogową z nowoczesnymi maskami, które wykonywane są w naturalnych, najlepszych na rynku materiałów. W produkcji wykorzystujemy bawełnę 100% raz naturalną wełnę, dzięki czemu twarz, w trakcie noszenia się nie poci.

EMASKA posiada wymienne filtry węglowe P.M 2.5 N(95), które chronią nawet przed bardzo małymi cząstkami, które wnikają do naszych płuc przy oddychaniu zanieczyszczonym powietrzem. Filtr ten chroni przed smogiem, alergenami ale także innymi zanieczyszczeniami, które znajdują się w powietrzu. Filtr antysmogowy posiada także warstwę aktywnego węgla, która sprawia, że jesteśmy chronieni także przed dwutlenkiem siarki czy tlenkiem azotu - czyli zanieczyszczeniami gazowymi. Do maski pomarańczowej dołączamy dwa filtr. 

Należy pamiętać o wymienianiu filtrów - w zależności od stanu powietrza i częstotliwości używania należy zmieniać je w okresie od jednego do dwóch tygodni. 

System regulowania składa sie z 2 elementów;
- sznurek lub gumka posiadające regulacje długości
- aluminiowy nosek dzięki któremu dopasujesz maskę do twarzy 

Twoja  maska antysmogowa będzie się różnić od tej przedstawionej na zdjęciu - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 119,00 zł

EMASKA Różowa

EMASKA Różowa

EMASKA Różowa jest stworzona z użyciem najlepszych materiałów naturalnego pochodzenia. 

To, co wyróżnia maskę na tle innych to przede wszystkim design i styl casual. Dodatkowo w procesie produkcji wykorzystujemy bawełnę 100% oraz naturalną wełnę. 

Maska antysmogowa jest wygodna, dobrze dopasowuje się do kształtu twarzy, ponieważ posiada specjalnie opracowany system regulacji.

System regulacji maski składa się z 2 elementów;

- sznurek albo gumka posiadające z regulowaną długością

- aluminiowy nosek, który pozwala na dopasowanie maski do twarzy

Jest to dobry wybór szczególnie dla osób, które dbają o swoje zdrowie, są aktywne i zależy im na dobrym samopoczuciu każdego dnia. 

Maska przeciwsmogowa posiada wymienny filtr węglowy PM 2.5 N(95). Tego rodzaju filtr zapewnia dostateczną ochronę przed smogiem, ale także alergenami, oraz innymi zanieczyszczeniami, które znajdują się w powietrzu. Filtr jest na tyle dokładny, że chroni także przed drobnymi cząstkami PM 2.5, które podczas procesu oddychania wnikają do płuc. Maska zawiera także na filtrze węgiel aktywny, co sprawia, że powietrze jest też oczyszczane z zanieczyszczeń gazowych jak tlenek azotu jak i dwutlenek siarki.

Do maski Różowej dodajemy dwa filtry antysmogowe. Wymieniać je należy w okresie od 1 do 2 tygodni w zależności od tego, jak intentysnie jej używamy.

 

EMASKA, którą otrzymasz będzie różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu - nie ma dwóch takich samych EMASEK!

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 119,00 zł

EMASKA Boho

EMASKA Boho

 

Maseczka przeciwpyłowa Boho to modny produkt od sklepu internetowego EMASKA, który dzięki wykonaniu z naturalnych materiałów (takich jak bawełna czy wełna) sprawia, że jest to prosty, a zarazem skuteczny sposób chronienia się przed zanieczyszczeniami, które znajdują się w powietrzu i są wdychane w procesie oddychania. Nasz produkt jest przeznaczony dla osób, które są aktywne, dbają i chcą dbać o swoje samopoczucie. Maska jest lekka i komfortowa, w prosty sposób można ją dopasować do kształtu twarzy za pomocą gumeczek po bokach i noskowi aluiminiowemu. System regulacji został opracowany tak, by nie przysparzał on wielu kłopotów osobom użytkującym maskę.

 

W komplecie do swojego produktu, otrzymujesz 2 filtry węglowe PM 2.5 N(95), które chronią przed smogiem, alegenami i zaniczyszczeniami z powietrza. Dodatkowo filtry te posiadają także warstwę węgla aktywnego, która chroni przed gazowymi zanieczyszczeniami jak między innymi dwutlenek siarki jak i tlenek azotu. Filtr w masce antysmogowej należy wymieniać co 1-2 tygodnie w zaleźności od warunków powietrza oraz częstotliwości używania produktu.

 

Twoja maska antysmogowa w kolorze zielonym będzie się różnić od tej ze zdjęcia - nie ma dwóch takich samych EMASEK!

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 119,00 zł

EMASKA Labirynt

EMASKA Labirynt

EMASKA Labirynt jest stworzona z użyciem najlepszych materiałów naturalnego pochodzenia.
To, co wyróżnia maskę na tle innych to przede wszystkim design i styl casual. Dodatkowo w procesie produkcji wykorzystujemy bawełnę 100% oraz naturalną wełnę.
Maska antysmogowa jest wygodna, dobrze dopasowuje się do kształtu twarzy, ponieważ posiada specjalnie opracowany system regulacji.

System regulacji maski składa się z 2 elementów;
- sznurek albo gumka posiadające z regulowaną długością
- aluminiowy nosek, który pozwala na dopasowanie maski do twarzy

Jest to dobry wybór szczególnie dla osób, które dbają o swoje zdrowie, są aktywne i zależy im na dobrym samopoczuciu każdego dnia.
Maska przeciwsmogowa posiada wymienny filtr węglowy PM 2.5 N(95). Tego rodzaju filtr zapewnia dostateczną ochronę przed smogiem, ale także alergenami, oraz innymi zanieczyszczeniami, które znajdują się w powietrzu. Filtr jest na tyle dokładny, że chroni także przed drobnymi cząstkami PM 2.5, które podczas procesu oddychania wnikają do płuc. Maska zawiera także na filtrze węgiel aktywny, co sprawia, że powietrze jest też oczyszczane z zanieczyszczeń gazowych jak tlenek azotu jak i dwutlenek siarki.

Do maski labirynt dodajemy dwa filtry antysmogowe. Wymieniać je należy w okresie od 1 do 2 tygodni w zależności od tego, jak intentysnie jej używamy.


EMASKA, którą otrzymasz będzie różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu - nie ma dwóch takich samych EMASEK!

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 83,30 zł 119,00 zł
 • promocja

EMASKA Okulary

EMASKA Okulary

EMASKA została wykonana z najlepszych dostępnych naturalnych materiałów. Stawia na styl casual i design wykorzystujący 100% bawełnę oraz naturalną wełnę. Jest lekka i wygodna, idealnie dopasowuje się do twarzy dzięki systemowi regulacji. To idealny wybór dla osób aktywnych, dbających o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Dzięki wymiennemu filtrowi węglowemu PM 2.5 N(95) zapewnia ochronę przed smogiem, alergenami, jak i innymi zanieczyszczeniami w powietrzu. Chroni przed bardzo drobnymi cząstkami PM 2.5, które wnikają głęboko do płuc podczas oddychania. Dzięki warstwie węgla aktywnego, dodatkowo oczyszcza wdychane powietrze z zanieczyszczeń gazowych, takich jak tlenek azotu czy dwutlenek siarki.
W komplecie ze swoją EMASKĄ otrzymujesz dwa filtry, które należy wymieniać w zależności od intensywności użytkowania w okresie od 1 do 2 tygodni.

System regulacji składa sie z dwóch elementów;
- sznurek lub gumka posiadające regulacje długości
- aluminiowy nosek dzięki któremu dopasujesz maskę do twarzy

 

Twoja EMASKA będzie się różnić od tej ze zdjęcia - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 83,30 zł 119,00 zł
 • promocja

EMASKA Apacz

EMASKA Apacz

W ofercie sklepu internetowego EMASKA znaleźć można ręcznie wykonywane, kolorowe maski antysmogowe, ktore powstają przy użyciu najlepszych na rynku materiałów. Nasze EMASKI tworzymy z bawełny oraz naturalnej wełny. Produkty są lekkie i wygodne, które w łatwy sposób można dopasować do rozmiaru i kształtu twarzy. 

Prosty system regulacji składa sie z 2 elementów;
- sznurek lub gumka posiadające regulacje długości
- aluminiowy nosek dzięki któremu dopasujesz maskę do twarzy

EMASKA jest idealna dla osób, które są aktywne i dbają o swoje zdrowie.

 

Maska wyposażona jest w filtr węglowy PM 2.5 N(95), który chroni przed nawet niewielkimi cząsteczkami PM 2.5. Filtr stanowi ochronę przed smogiem, alergenami jak i innymi zanieczyszczeniami, które znajdują się w powietrzu. Z uwagi na to, że filtr posiada także warstwę węgla aktywnego, chroni też przed gazowymi zanieczyszczeniami jak tlenek azotu jak i dwutlenek siarki. 

Razem ze swoją maską Apacz otrzumujesz dwa filtry, które wymień w zależności od częstotliwości przebywania na zewnątrz oraz od panujących warunków atmosferycznych. 

Twoja maseczka antysmogowa będzie się różnić od tej, którą widzisz na zdjęciu - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 14 dni

Cena: 119,00 zł

EMASKA Wąs

EMASKA Wąs

MASKA tworzy maseczki antysmogowe, które wykonane są z materiałów obecnie najlepszych na rynku. Produkt stawia na wygodę i komfort noszenia, co zapewnia wykonanie maski z 100% bawełny oraz naturalnej wełny. Są to produkty, które są kolorowe, stylowe i idealne dla osób, które dbają o swoje zdrowie i samopoczucie. Maski od EMASKA są lekkie i wygodne, a dzięki obecnemu systemowi regulacji (nosek aluminiowy oraz sznureczki po bokach), maseczkę można w prosty sposób dopasować do kształtu twarzy. 
W komplecie otrzymujesz także 2 filtry węglowe PM 2.5 N(95), który jest wymienny (powinien być wymieniany w okresie 1-2 tygodni w zależności od częstotliwości używania oraz jakości powietrza). Taki filr zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami w powietrzu takimi jak smog, alergeny i inne. Filtr wymienny posiada także warstwę aktywnego węgla, który sprawia, że powietrze jest oczyszczane także z nieczystości gazowych jak dwutlenek siarki oraz tlenek azotu. 

Twoja EMASKA Wąs będzie się nieznacznie różnić od tej ze zdjęcia - nie ma dwóch takich samych maseczek!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 119,00 zł

EMASKA Grochy

EMASKA Grochy

EMASKA Grochy jest stworzona z użyciem najlepszych materiałów naturalnego pochodzenia. 

To, co wyróżnia maskę na tle innych to przede wszystkim design i styl casual. Dodatkowo w procesie produkcji wykorzystujemy bawełnę 100% oraz naturalną wełnę. 

Maska antysmogowa jest wygodna, dobrze dopasowuje się do kształtu twarzy, ponieważ posiada specjalnie opracowany system regulacji.

System regulacji maski składa się z 2 elementów;

- sznurek albo gumka posiadające z regulowaną długością

- aluminiowy nosek, który pozwala na dopasowanie maski do twarzy

Jest to dobry wybór szczególnie dla osób, które dbają o swoje zdrowie, są aktywne i zależy im na dobrym samopoczuciu każdego dnia. 

Maska przeciwsmogowa posiada wymienny filtr węglowy PM 2.5 N(95). Tego rodzaju filtr zapewnia dostateczną ochronę przed smogiem, ale także alergenami, oraz innymi zanieczyszczeniami, które znajdują się w powietrzu. Filtr jest na tyle dokładny, że chroni także przed drobnymi cząstkami PM 2.5, które podczas procesu oddychania wnikają do płuc. Maska zawiera także na filtrze węgiel aktywny, co sprawia, że powietrze jest też oczyszczane z zanieczyszczeń gazowych jak tlenek azotu jak i dwutlenek siarki.

Do maski Grochy dodajemy dwa filtry antysmogowe. Wymieniać je należy w okresie od 1 do 2 tygodni w zależności od tego, jak intentysnie jej używamy.

 

EMASKA, którą otrzymasz będzie różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu - nie ma dwóch takich samych EMASEK!

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 119,00 zł

EMASKA Łowicka

EMASKA Łowicka

Maska Łowicka to wybór dla osób lubiących się wyróżniać, dbających o swoje samopoczucie i swoje zdrowie. Produkt łączy funkcjonalność oraz nowoczesność. Maseczka antysmogowa wykonana jest z naturalnych materiałów, które obecnie są najlepszymi dostępnymi na rynku - wysokogatunkowa bawełna 100% oraz wełna. Łowicka EMASKA wyposażona jest w prosty system regulacji, który sprawia, że dopasowanie jej do kształtu twarzy jest niezwykle proste. System regulacji składa się z aluminiowego noska oraz gumeczek po bokach maski.

 

W zestawie z produktem otrzymujesz wymienne 2 filtry węglowe, które posiadają warstwę aktywnego węgla, która chroni przed zanieczyszczeniami gazowymi (dwutlenek siarki, tlenek azotu). Filtr chroni także przed małymi cząstkami PM 2.5, jak i smogiem, alergenami i innymi zanieczyszczeniami, które są w powietrzu. 

W zależności od stopnia zanieczyszczenia powietrza oraz częstotliwości użytkowania filtr należy wymieniać w okresie 1-2 tygodni.

Twoja EMASKA Łowicka będzie się różnić od tej ze zdjęcia - nie ma dwóch takich samych maseczek!

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 83,30 zł 119,00 zł
 • promocja

EMASKA Kot

EMASKA Kot

EMASKA - maseczka antysmogowa Kot, została stworzona z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów, które obecnie znajdują się na rynku. W trakcie jej produkcji wykorzystujemy 100% bawełnę oraz wełnę. Sprawia to, że twarz nie poci się w trakcie użytkowania maski. Produkt jest niezwykle lekki i wygodny, dzięki zastosowanemu modułowi do regulacji jest możliwe idealne dopasowanie jej do kształtu twarzy. Zarówno można dopasować maskę do kształtu nosa poprzez aluminiowy nosek jak i do szerokości twarzy poprzez gumkę lub sznurek. 

Maska Kot jest przeznaczona dla osób, które dbają o swoje zdrowie. Wewnątrz maseczki znajduje się filtr węglowy, antysmogowy PM 2.5, który zapewnia ochronę przed szkodliwymi substancjami jak smog czy alergeny. Filtr FFP2 sprawia, że użytkujący jest chroniony nawet przed małymi cząsteczkami szkodliwych substancji. Filtr w masce antysmogowe posiada takżę warstwę węgla aktywnego, która oczyszcza powietrze z tlenku azotu czy dwutlenku siarki.

 Do maski antysmogowej KOT otrzymujesz 2 filtry - są one do wymiany w okresie 1 do 2 tygodni, w zależności od stanu powietrza i częstotliwości użytkowania. 


Twoja maseczka będzie inna od tej, przedstawionej na zdjęciu powyżej - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 14 dni

Cena: 119,00 zł

EMASKA Motyle

EMASKA Motyle

W ofercie sklepu internetowego EMASKA znaleźć można ręcznie wykonywane, kolorowe maski antysmogowe, ktore powstają przy użyciu najlepszych na rynku materiałów. Nasze EMASKI tworzymy z bawełny oraz naturalnej wełny. Produkty są lekkie i wygodne, które w łatwy sposób można dopasować do rozmiaru i kształtu twarzy. 

Prosty system regulacji składa sie z 2 elementów;
- sznurek lub gumka posiadające regulacje długości
- aluminiowy nosek dzięki któremu dopasujesz maskę do twarzy

EMASKA jest idealna dla osób, które są aktywne i dbają o swoje zdrowie.

 

Maska wyposażona jest w filtr węglowy PM 2.5 N(95), który chroni przed nawet niewielkimi cząsteczkami PM 2.5. Filtr stanowi ochronę przed smogiem, alergenami jak i innymi zanieczyszczeniami, które znajdują się w powietrzu. Z uwagi na to, że filtr posiada także warstwę węgla aktywnego, chroni też przed gazowymi zanieczyszczeniami jak tlenek azotu jak i dwutlenek siarki. 

Razem ze swoją maską Motyle otrzumujesz dwa filtry, które wymień w zależności od częstotliwości przebywania na zewnątrz oraz od panujących warunków atmosferycznych. 

Twoja maseczka antysmogowa będzie się różnić od tej, którą widzisz na zdjęciu - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 14 dni

Cena: 119,00 zł

EMASKA Czerwona

EMASKA Czerwona

EMASKA Czerwona jest stworzona z użyciem najlepszych materiałów naturalnego pochodzenia. 

To, co wyróżnia maskę na tle innych to przede wszystkim design i styl casual. Dodatkowo w procesie produkcji wykorzystujemy bawełnę 100% oraz naturalną wełnę. 

Maska antysmogowa jest wygodna, dobrze dopasowuje się do kształtu twarzy, ponieważ posiada specjalnie opracowany system regulacji.

System regulacji maski składa się z 2 elementów;

- sznurek albo gumka posiadające z regulowaną długością

- aluminiowy nosek, który pozwala na dopasowanie maski do twarzy

Jest to dobry wybór szczególnie dla osób, które dbają o swoje zdrowie, są aktywne i zależy im na dobrym samopoczuciu każdego dnia. 

Maska przeciwsmogowa posiada wymienny filtr węglowy PM 2.5 N(95). Tego rodzaju filtr zapewnia dostateczną ochronę przed smogiem, ale także alergenami, oraz innymi zanieczyszczeniami, które znajdują się w powietrzu. Filtr jest na tyle dokładny, że chroni także przed drobnymi cząstkami PM 2.5, które podczas procesu oddychania wnikają do płuc. Maska zawiera także na filtrze węgiel aktywny, co sprawia, że powietrze jest też oczyszczane z zanieczyszczeń gazowych jak tlenek azotu jak i dwutlenek siarki.

Do maski Czerwonej dodajemy dwa filtry antysmogowe. Wymieniać je należy w okresie od 1 do 2 tygodni w zależności od tego, jak intentysnie jej używamy.

 

EMASKA, którą otrzymasz będzie różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu - nie ma dwóch takich samych EMASEK!

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 119,00 zł

EMASKA Cappuccino

EMASKA Cappuccino

EMASKA Cappuccino jest wykonana z najlepszych dostępnych na rynku materiałów: bawełnę 100% oraz naturalną wełnę. Maska przeciwsmogowa to wybór idealny dla osób, które są aktywne, dbają o swoje zdrowie i cenią polskie produkty. 

Produkt jest wygodny i łatwy w dostosowaniu do kształtu twarzy poprzez prosty i intuicyjny sposób regulacji: 

System regulacji składa sie z dwóch elementów;
- sznurek lub gumka posiadające regulacje długości
- aluminiowy nosek

 

Do EMASKI Cappuccino dołączamy dwa filtry węglowe PM 2.5 N(95), które chronią przed zanieczyszczeniami: smogiem, alergenami i innymi. Produkt chroni także przed niewielkimi cząstkami PM 2.5, które dostają się do płuc w czasie oddychania. Filtr posiada warstwę węglową, która oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń gazowych jak dwutlenek siarki i tlenek azotu. 

Filtr w masce należy wymieniać w zależności od intensywności użytkowania w okresie od 1 do 2 tygodni. 

Twoja maska Cappuccino będzie się różnić od tej ze zdjęcia - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 119,00 zł

EMASKA Roboty

EMASKA Roboty

EMASKA została wykonana z najlepszych dostępnych naturalnych materiałów. Stawia na styl casual i design wykorzystujący 100% bawełnę oraz naturalną wełnę. Jest lekka i wygodna, idealnie dopasowuje się do twarzy dzięki systemowi regulacji. To idealny wybór dla osób aktywnych, dbających o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Dzięki wymiennemu filtrowi węglowemu PM 2.5 N(95) zapewnia ochronę przed smogiem, alergenami, jak i innymi zanieczyszczeniami w powietrzu. Chroni przed bardzo drobnymi cząstkami PM 2.5, które wnikają głęboko do płuc podczas oddychania. Dzięki warstwie węgla aktywnego, dodatkowo oczyszcza wdychane powietrze z zanieczyszczeń gazowych, takich jak tlenek azotu czy dwutlenek siarki.
W komplecie ze swoją EMASKĄ otrzymujesz dwa filtry, które należy wymieniać w zależności od intensywności użytkowania w okresie od 1 do 2 tygodni.

System regulacji składa sie z dwóch elementów;
- sznurek lub gumka posiadające regulacje długości
- aluminiowy nosek dzięki któremu dopasujesz maskę do twarzy

 

Twoja EMASKA będzie się różnić od tej ze zdjęcia - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 119,00 zł

EMASKA Zielona

EMASKA Zielona

 

Maseczka przeciwpyłowa w kolorze zielonym to modny produkt od sklepu internetowego EMASKA, który dzięki wykonaniu z naturalnych materiałów (takich jak bawełna czy wełna) sprawia, że jest to prosty, a zarazem skuteczny sposób chronienia się przed zanieczyszczeniami, które znajdują się w powietrzu i są wdychane w procesie oddychania. Nasz produkt jest przeznaczony dla osób, które są aktywne, dbają i chcą dbać o swoje samopoczucie. Maska jest lekka i komfortowa, w prosty sposób można ją dopasować do kształtu twarzy za pomocą gumeczek po bokach i noskowi aluiminiowemu. System regulacji został opracowany tak, by nie przysparzał on wielu kłopotów osobom użytkującym maskę.

 

W komplecie do swojego produktu, otrzymujesz 2 filtry węglowe PM 2.5 N(95), które chronią przed smogiem, alegenami i zaniczyszczeniami z powietrza. Dodatkowo filtry te posiadają także warstwę węgla aktywnego, która chroni przed gazowymi zanieczyszczeniami jak między innymi dwutlenek siarki jak i tlenek azotu. Filtr w masce antysmogowej należy wymieniać co 1-2 tygodnie w zaleźności od warunków powietrza oraz częstotliwości używania produktu.

 

Twoja maska antysmogowa w kolorze zielonym będzie się różnić od tej ze zdjęcia - nie ma dwóch takich samych EMASEK!

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 119,00 zł

EMASKA Sówka

EMASKA Sówka

Maska Sówka dla dzieci wykonana z naturalnych materiałów: bawełny 100% oraz wełnę. To kolorowa, barwna maseczka antysmogowa z wzorem Sówki. Produkt jest modny, wygodny, a jego prosty system regulowania sprawia, że łatwo można ją dopasować do twarzy. 

System regulacji składa sie z 2 elementów;
- sznurek lub gumka posiadające regulacje długości
- aluminiowy nosek dzięki któremu dopasujesz maskę do twarzy

 

Maseczka posiada filtr węglowy Pm 2.5 N(95), który sprawia, że jest to idealny produkt dla osób, które chcą dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Filtr chroni przed smogiem, alergenami a także innymi zanieczyszczeniami w powietrzu, w tym także przeciwko małymi cząstkami PM 2.5, które wnikają do płuc w czasie oddychania. 

Filtry posiadają także warstwę aktywnego węgla, która chroni przed zanieczyszczeniami gazowymi jak tlenek azotu czy dwutlenek siarki. 

W komplecie ze swoją EMASKĄ otrzymujesz dwa filtry, które należy wymieniać w zależności od intensywności użytkowania w okresie od 1 do 2 tygodni.

 

Twoja maseczka antysmogowa Sówka będzie się różnić od tej ze zdjęcia - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 14 dni

Cena: 83,30 zł 119,00 zł
 • promocja

EMASKA Liście

EMASKA Liście

 

Maseczka przeciwpyłowa w liście to modny produkt od sklepu internetowego EMASKA, który dzięki wykonaniu z naturalnych materiałów (takich jak bawełna czy wełna) sprawia, że jest to prosty, a zarazem skuteczny sposób chronienia się przed zanieczyszczeniami, które znajdują się w powietrzu i są wdychane w procesie oddychania. Nasz produkt jest przeznaczony dla osób, które są aktywne, dbają i chcą dbać o swoje samopoczucie. Maska jest lekka i komfortowa, w prosty sposób można ją dopasować do kształtu twarzy za pomocą gumeczek po bokach i noskowi aluiminiowemu. System regulacji został opracowany tak, by nie przysparzał on wielu kłopotów osobom użytkującym maskę.

 

W komplecie do swojego produktu, otrzymujesz 2 filtry węglowe PM 2.5 N(95), które chronią przed smogiem, alegenami i zaniczyszczeniami z powietrza. Dodatkowo filtry te posiadają także warstwę węgla aktywnego, która chroni przed gazowymi zanieczyszczeniami jak między innymi dwutlenek siarki jak i tlenek azotu. Filtr w masce antysmogowej należy wymieniać co 1-2 tygodnie w zaleźności od warunków powietrza oraz częstotliwości używania produktu.

 

Twoja maska antysmogowa w Liście będzie się różnić od tej ze zdjęcia - nie ma dwóch takich samych EMASEK!

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 119,00 zł

EMASKA Raki

EMASKA Raki

EMASKA Raki, to produt, który powstał z najlepszych dostępnych na rynku obecnie materiałów. Maska jest idealna dla osób, które dbają o swoje zdrowie, które lubią aktywność fizyczną i przeszkadza im stan jakości powietrza. Maska dzięki swojemu designowi jest oryginalna i sprawia, że z pewnością wyróżnisz się na ulicy. Maska wykonana jest z bawełny 100% oraz naturalnej wełny. Produkt w łatwy sposób dostosujesz do kształtu twarzy dzięki systemowi regulacji, który składa się z:

- noska aluminiowego

- sznureczków / gumeczek po bokach maski.

 

W komplecie z maska antysmogową Raki otrzymasz 2 filtry węglowe, które powinieneś wymieniać w okresie 1-2 tygodni w zależności od częstotliwości użytkowania i przebywania na zewnątrz oraz panujących warunków atmosferycznych. 

Filtr węglowy PM 2.5 N(95) zastosowany w naszej EMASCE chroni przed alergenami, smogiem oraz innymi zanieczyszczeniami, które znajdują się w powietrzu. Dzięki warstwie węgla aktywnego maska chroni także przed gazowymi zanieczyszczeniami jak tlenek azotu oraz dwutlenek siarki. Tego rodzaju zanieczyszczenia są niezwykle niebezpieczne, ponieważ są to bardzo drobne cząstki, które wnikają do naszych płuc w czasie procesu oddychania.  

Twoja EMASKA Raki będzie się różnić od tej przedstawionej na zdjęciu - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 83,30 zł 119,00 zł
 • promocja

EMASKA Puchacz

EMASKA Puchacz

Maska Puchacz dla dzieci wykonana z naturalnych materiałów: bawełny 100% oraz wełnę. To kolorowa, barwna maseczka antysmogowa z wzorem Puchacz. Produkt jest modny, wygodny, a jego prosty system regulowania sprawia, że łatwo można ją dopasować do twarzy. 

System regulacji składa sie z 2 elementów;
- sznurek lub gumka posiadające regulacje długości
- aluminiowy nosek dzięki któremu dopasujesz maskę do twarzy

 

Maseczka posiada filtr węglowy Pm 2.5 N(95), który sprawia, że jest to idealny produkt dla osób, które chcą dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Filtr chroni przed smogiem, alergenami a także innymi zanieczyszczeniami w powietrzu, w tym także przeciwko małymi cząstkami PM 2.5, które wnikają do płuc w czasie oddychania. 

Filtry posiadają także warstwę aktywnego węgla, która chroni przed zanieczyszczeniami gazowymi jak tlenek azotu czy dwutlenek siarki. 

W komplecie ze swoją EMASKĄ otrzymujesz dwa filtry, które należy wymieniać w zależności od intensywności użytkowania w okresie od 1 do 2 tygodni.

 

Twoja maseczka antysmogowa Puchacz będzie się różnić od tej ze zdjęcia - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 14 dni

Cena: 119,00 zł

EMASKA Panda

EMASKA Panda

Maseczka przeciwsmogowa Panda, to produkt, który tworzymy z wykorzystaniem najlepszych materiałów, które obecnie dostępne są na rynku. Maski są lekkie i wygodne, wykonane z bawełny 100% oraz naturalnej wełny.

Produkty są wygodne, lekkie oraz łatwe w użyciu. W prosty sposób można je także dostosować do kształtu i rozmiaru swojej twarzy za pomocą systemu regulacji: 

System regulacji składa sie z dwóch elementów;
- aluminiowy nosek dzięki któremu dopasujesz maskę do twarzy

 - sznurek lub gumka posiadające regulacje długości

Kolorowe maski w różne wzory od EMASKA przeznaczone są dla osób, które dbają o swoje zdrowie, są aktywne i lubią wyróżniać się w tłumie. 

 

Oprócz maski w zestawie otrzymasz od nas 2 filtry węglowe PM 2.5 N(95), które chronią przed zanieczyszczeniami powietrza jak smog czy alergeny i inne. Filtr posiada także warstwę węglową, która chroni przed zanieczyszczeniami gazowymi jak dwutlenek siarki i tlenek azotu. 

Filtr węglowy należy wymieniać co 1-2 tygodnie w zależności od stanu jakości powietrza i częstotliwości przebywania na zewnątrz. 

 

Twoja maska antysmogowa będzie się różnić od tej ze zdjęcia - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 83,30 zł 119,00 zł
 • promocja

EMASKA Ciężarówki

EMASKA Ciężarówki

Maska przeciwpyłowa dla dzieci - Ciężarówki, to kolorowy produkt, który jest wygodny i lekki, a zarazem wygląda oryginalnie. Produkt został wykonany z materiałów, które przepuszczają powietrze - bawełna 100%, wełna.

Maseczka jest idealna dla dzieci, chroni przed zanieczyszczeniami jak smog, alergeny i inne. Wynika to z faktu, że do kompletu do maski dołączamy 2 filtry węglowe 2.5 PM(95), które sprawiają, że cząstki zanieczyszczeń nie wnikają do płuc. Filtry posiadają także warstwę węgla aktywnego, która broni także przed zanieczyszczeniami gazowymi jak dwutlenek siarki jak i tlenek azotu. Filtr w masce należy wymieniać w okresie jednego do dwóch tygodni. 

Maskę antysmogową w łatwy sposób można dopasować do kształtu twarzy poprzez system regulacji.

System regulacji składa sie z 2 elementów;
- sznurek lub gumka posiadające regulacje długości
- aluminiowy nosek do dopasowania maseczki do twarzy

Twoja EMASKA Ciężarówki będzie się różnić od tej ze zdjęcia - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 83,30 zł 119,00 zł
 • promocja

EMASKA Gruszki

EMASKA Gruszki

Maseczka antysmogowa i przeciwpyłowa Gruszki to produkt, który został wykonany z naturalnych materiałów i 100% bawełny. W produkcji wykorzystujemy tylko najlepsze jakościowo materiały, które są obecne na rynku. EMASKA Gruszki jest nowocznesną, modną maską, która chroni przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami w powietrzu. Maska jest lekka i wygodna, a dzięki specjalnemu systemowi regulacji - każdy jest w stanie samodzielnie, w prosty sposób dopasować ją do swojego kształtu twarzy. System zawiera aluminiowy nosek oraz regulowane sznureczki. 

Maseczka antysmogowa posiada wymienny filtr antysmogowy, węglowy PM 2.5 N(95). Filtr chroni przed smogiem, zanieczyszczeniami oraz alergenami. Posiada on także warstwę węgla aktywnego, która sprawia, że powietrze, którym oddychamy jest także oczyszczane z zanieczyszczeń takich jak tlenek azotu czy dwutlenek siarki.

Do EMASKI Gruszki dołączamy dwa filtry - należy je wymienić w zależności od częstotliwości przebywania na zewnątrz. Filtr powinien być zmieniany w okresie 1-2 tygodnie. 

EMASKA, którą od nas otrzymasz będzie nieco inna niż ta przedstawiona na zdjęciu - nie ma dwóch takich samych masek!

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 83,30 zł 119,00 zł
 • promocja

FILTR EMASKA (zestaw 2szt.)

FILTR EMASKA (zestaw 2szt.)

Filtr węglowy PM 2.5 N(95)  jest filtrem, który zatrzymuje różnego rodzaju zanieczyszczenia, jak na przykład cząsteczki bakterii, kurzu pyłu, dym tytoniowy, pyłki traw jak również spaliny samochodowe.   Pięcio - warstwowy filtr klasy FFP2 ma takżę warstwę aktywnego węgla, co sprawia, że powietrze wdychane jest także oczyszczane z zanieczyszczeń gazowych - dwutlenek siarki oraz tlenek azotu.  


Tego rodzaju filtr powinno się wymieniać  co 1 / 2 tygodnie. Wszystko zależy od intensywności użytkowania jak i aktualnego stopnia zanieczyszczenia powietrza.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 29,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl