EMASKA Szara

EMASKA Szara

Szara maska antysmogowa to produkt dla osób, które dbają o swoje zdrowie, ale nie chcą przy tym rezygnować z dobrego wyglądu. Produkt jest uniwrsalny i pasuje do wielu stylizacji. Samo wykonanie maski to naturalne materiały, obecnie najlepsze dostępne na rynku.  W produkcji wykorzystujemy wełnę oraz bawełnę 100%. Produkt jest wygodny i lekki, a jego noszenie jest bardzo komfortowe. System regulacji pozwala na latwe dopasowanie maski do twarzy tak, by chroniła odpowiednio przed zanieczyszczeniami w powietrzu.

System, który pozwala regulować produkt to dwa elementy wyszczególnione poniżej: 

- gumka lub też sznurek, które posiadają regulacje długości
- nosek aluuminiowy, którego konstrukcja pozwala na dopasowanie odpowiednie maski do twarzy 

 

Szara maska antysmogowa posiada także w zestawie filtr węglowy PM 2.5 N(95), który sprawia, że jesteśmy chronieni przed alergenami, smogiem oraz innymi zanieczyszczeniami, które wystepują w powietrzu, którym oddychamy. Filtr chroni także przed bardzo małymi cząstkami PM 2.5 Maska posiada także warstwę węgla aktywnego, która ochrania przed zanieszczyszczeniami gazowymi, które również znajdują się w powietrzu jak dwutlenek siarki czy tlenek azotu. 

Nasz produkt sprzedajemy z dwoma filtrami węglowymi, które powinno się wymieniać w okresie od jednego do dwóch tygodni. Częstotliwość zmiany filtra zależy od warunków i stanu jakości powietrza oraz czasu, jaki przebywamy na zewnątrz. 

 

EMASKA, którą od nas otrzymasz będzie nieco inna niż ta, którą widzisz na zdjęciu - nie ma dwóch takich samych masek!

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 119,00 zł

EMASKA Wąs

EMASKA Wąs

MASKA tworzy maseczki antysmogowe, które wykonane są z materiałów obecnie najlepszych na rynku. Produkt stawia na wygodę i komfort noszenia, co zapewnia wykonanie maski z 100% bawełny oraz naturalnej wełny. Są to produkty, które są kolorowe, stylowe i idealne dla osób, które dbają o swoje zdrowie i samopoczucie. Maski od EMASKA są lekkie i wygodne, a dzięki obecnemu systemowi regulacji (nosek aluminiowy oraz sznureczki po bokach), maseczkę można w prosty sposób dopasować do kształtu twarzy. 
W komplecie otrzymujesz także 2 filtry węglowe PM 2.5 N(95), który jest wymienny (powinien być wymieniany w okresie 1-2 tygodni w zależności od częstotliwości używania oraz jakości powietrza). Taki filr zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami w powietrzu takimi jak smog, alergeny i inne. Filtr wymienny posiada także warstwę aktywnego węgla, który sprawia, że powietrze jest oczyszczane także z nieczystości gazowych jak dwutlenek siarki oraz tlenek azotu. 

Twoja EMASKA Wąs będzie się nieznacznie różnić od tej ze zdjęcia - nie ma dwóch takich samych maseczek!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 119,00 zł

EMASKA Zielona

EMASKA Zielona

 

Maseczka przeciwpyłowa w kolorze zielonym to modny produkt od sklepu internetowego EMASKA, który dzięki wykonaniu z naturalnych materiałów (takich jak bawełna czy wełna) sprawia, że jest to prosty, a zarazem skuteczny sposób chronienia się przed zanieczyszczeniami, które znajdują się w powietrzu i są wdychane w procesie oddychania. Nasz produkt jest przeznaczony dla osób, które są aktywne, dbają i chcą dbać o swoje samopoczucie. Maska jest lekka i komfortowa, w prosty sposób można ją dopasować do kształtu twarzy za pomocą gumeczek po bokach i noskowi aluiminiowemu. System regulacji został opracowany tak, by nie przysparzał on wielu kłopotów osobom użytkującym maskę.

 

W komplecie do swojego produktu, otrzymujesz 2 filtry węglowe PM 2.5 N(95), które chronią przed smogiem, alegenami i zaniczyszczeniami z powietrza. Dodatkowo filtry te posiadają także warstwę węgla aktywnego, która chroni przed gazowymi zanieczyszczeniami jak między innymi dwutlenek siarki jak i tlenek azotu. Filtr w masce antysmogowej należy wymieniać co 1-2 tygodnie w zaleźności od warunków powietrza oraz częstotliwości używania produktu.

 

Twoja maska antysmogowa w kolorze zielonym będzie się różnić od tej ze zdjęcia - nie ma dwóch takich samych EMASEK!

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 119,00 zł

EMASKA Apacz

EMASKA Apacz

W ofercie sklepu internetowego EMASKA znaleźć można ręcznie wykonywane, kolorowe maski antysmogowe, ktore powstają przy użyciu najlepszych na rynku materiałów. Nasze EMASKI tworzymy z bawełny oraz naturalnej wełny. Produkty są lekkie i wygodne, które w łatwy sposób można dopasować do rozmiaru i kształtu twarzy. 

Prosty system regulacji składa sie z 2 elementów;
- sznurek lub gumka posiadające regulacje długości
- aluminiowy nosek dzięki któremu dopasujesz maskę do twarzy

EMASKA jest idealna dla osób, które są aktywne i dbają o swoje zdrowie.

 

Maska wyposażona jest w filtr węglowy PM 2.5 N(95), który chroni przed nawet niewielkimi cząsteczkami PM 2.5. Filtr stanowi ochronę przed smogiem, alergenami jak i innymi zanieczyszczeniami, które znajdują się w powietrzu. Z uwagi na to, że filtr posiada także warstwę węgla aktywnego, chroni też przed gazowymi zanieczyszczeniami jak tlenek azotu jak i dwutlenek siarki. 

Razem ze swoją maską Apacz otrzumujesz dwa filtry, które wymień w zależności od częstotliwości przebywania na zewnątrz oraz od panujących warunków atmosferycznych. 

Twoja maseczka antysmogowa będzie się różnić od tej, którą widzisz na zdjęciu - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 14 dni

Cena: 119,00 zł

EMASKA Kotwice

EMASKA Kotwice

EMASKA została wykonana z najlepszych dostępnych naturalnych materiałów. Stawia na styl casual i design wykorzystujący 100% bawełnę oraz naturalną wełnę. Jest lekka i wygodna, idealnie dopasowuje się do twarzy dzięki systemowi regulacji. To idealny wybór dla osób aktywnych, dbających o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Dzięki wymiennemu filtrowi węglowemu PM 2.5 N(95) zapewnia ochronę przed smogiem, alergenami, jak i innymi zanieczyszczeniami w powietrzu. Chroni przed bardzo drobnymi cząstkami PM 2.5, które wnikają głęboko do płuc podczas oddychania. Dzięki warstwie węgla aktywnego, dodatkowo oczyszcza wdychane powietrze z zanieczyszczeń gazowych, takich jak tlenek azotu czy dwutlenek siarki.
W komplecie ze swoją EMASKĄ otrzymujesz dwa filtry, które należy wymieniać w zależności od intensywności użytkowania w okresie od 1 do 2 tygodni.

System regulacji składa sie z dwóch elementów;
- sznurek lub gumka posiadające regulacje długości
- aluminiowy nosek dzięki któremu dopasujesz maskę do twarzy

 

Twoja EMASKA będzie się różnić od tej ze zdjęcia - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 14 dni

Cena: 119,00 zł

EMASKA Kreski

EMASKA Kreski

 

Firma EMASKA tworzy maseczki antysmogowe, które powstają z użyciem materiałów, które obecnie są najlepsze na rynku. Tego rodzaju produkty dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów jak wełna czy bawełna 100%, sprawiają, że komfort noszenia maski jest większy. EMASKI powstały dla osób, które dbają o swoje zdrowie, a przy tym stawiają na designerskie i modne elementy ubioru. Maska przeciwpyłowa została wykonana w taki sposób, że w łatwy sposób można dopasować ją do swojego kształtu twarzy - za pomocą systemu regulacji - aluminiowego noska oraz sznureczków po bokach produktu. 

 

W zestawie do produktu dołączamy 2 filtry węglowe, które należy wymieniać co 1-2 tygodnie, w zależności od tego, jak często przebywamy na zewnątrz i jak wygląda stan zanieczyszczenia powietrza. Filtr do EMASKI jest filtrem PM 2.5 N(95), który chroni przed alergenami, zanieczyszczeniami, ale przede wszystkim smogiem. Chroni przed niewielkimi cząstkami, które wnikają do płuc w procesie oddychania. Filtr posiada warstwę węgla aktywnego - chroni więc też przed zanieczyszczeniami gazowymi jak tlenek azotu oraz dwutlenek siarki. 

 

Twoja EMASKA Kreski będzie się różnić od tej umieszczonej na zdjęciu - nie ma dwóch takich samych maseczek antysmogowych!

 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 119,00 zł

EMASKA Kropki

EMASKA Kropki

Maseczka od EMASKA szara w kropki to lekki, wykonany z najlepszych materiałów produkt przeznaczony dla osób, które dbają o swój wygląd i zdrowie. Maski dostępne są w wielu kolorach i wzorach. Do każdej maski w zetawie dodajemy także wymienny filtr węglowy PM 2.5 N(95), który chroni przed nawet drobnymi cząstkami zanieczyszczeń, które znajdują się w powietrzu.

Filtr chroni przed smogiem, alergenami oraz innymi zanieczyszczeniami powietrza, jak rówież posiada on warstwę węgla ochronnego, która zapobiegu przenikania się do organizmu zanieczyszczeń gazowych jak tlenek azotu czy dwutlenek siarki.


Do maski dołączamu dwa filtry, które należy wymieniać w okresie od 1 do 2 tygodni, w zależności od intensywności użytkowania.

EMASKĘ łatwo dopasowac do kształtu twarzy poprzez obecny system regulacji, który składa się dwóch elementów: 

System regulacji składa sie z dwóch elementów;
- sznurek lub gumka posiadające regulacje długości
- aluminiowy nosek dzięki któremu dopasujesz maskę do twarzy 

Twoja maska antysmogowa szara w kropki, będzie się różnić od tej ze zdjęcia - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 119,00 zł

EMASKA Łowicka

EMASKA Łowicka

Maska Łowicka to wybór dla osób lubiących się wyróżniać, dbających o swoje samopoczucie i swoje zdrowie. Produkt łączy funkcjonalność oraz nowoczesność. Maseczka antysmogowa wykonana jest z naturalnych materiałów, które obecnie są najlepszymi dostępnymi na rynku - wysokogatunkowa bawełna 100% oraz wełna. Łowicka EMASKA wyposażona jest w prosty system regulacji, który sprawia, że dopasowanie jej do kształtu twarzy jest niezwykle proste. System regulacji składa się z aluminiowego noska oraz gumeczek po bokach maski.

 

W zestawie z produktem otrzymujesz wymienne 2 filtry węglowe, które posiadają warstwę aktywnego węgla, która chroni przed zanieczyszczeniami gazowymi (dwutlenek siarki, tlenek azotu). Filtr chroni także przed małymi cząstkami PM 2.5, jak i smogiem, alergenami i innymi zanieczyszczeniami, które są w powietrzu. 

W zależności od stopnia zanieczyszczenia powietrza oraz częstotliwości użytkowania filtr należy wymieniać w okresie 1-2 tygodni.

Twoja EMASKA Łowicka będzie się różnić od tej ze zdjęcia - nie ma dwóch takich samych maseczek!

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 119,00 zł

EMASKA Motyle

EMASKA Motyle

W ofercie sklepu internetowego EMASKA znaleźć można ręcznie wykonywane, kolorowe maski antysmogowe, ktore powstają przy użyciu najlepszych na rynku materiałów. Nasze EMASKI tworzymy z bawełny oraz naturalnej wełny. Produkty są lekkie i wygodne, które w łatwy sposób można dopasować do rozmiaru i kształtu twarzy. 

Prosty system regulacji składa sie z 2 elementów;
- sznurek lub gumka posiadające regulacje długości
- aluminiowy nosek dzięki któremu dopasujesz maskę do twarzy

EMASKA jest idealna dla osób, które są aktywne i dbają o swoje zdrowie.

 

Maska wyposażona jest w filtr węglowy PM 2.5 N(95), który chroni przed nawet niewielkimi cząsteczkami PM 2.5. Filtr stanowi ochronę przed smogiem, alergenami jak i innymi zanieczyszczeniami, które znajdują się w powietrzu. Z uwagi na to, że filtr posiada także warstwę węgla aktywnego, chroni też przed gazowymi zanieczyszczeniami jak tlenek azotu jak i dwutlenek siarki. 

Razem ze swoją maską Motyle otrzumujesz dwa filtry, które wymień w zależności od częstotliwości przebywania na zewnątrz oraz od panujących warunków atmosferycznych. 

Twoja maseczka antysmogowa będzie się różnić od tej, którą widzisz na zdjęciu - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 14 dni

Cena: 119,00 zł

EMASKA Panda

EMASKA Panda

Maseczka przeciwsmogowa Panda, to produkt, który tworzymy z wykorzystaniem najlepszych materiałów, które obecnie dostępne są na rynku. Maski są lekkie i wygodne, wykonane z bawełny 100% oraz naturalnej wełny.

Produkty są wygodne, lekkie oraz łatwe w użyciu. W prosty sposób można je także dostosować do kształtu i rozmiaru swojej twarzy za pomocą systemu regulacji: 

System regulacji składa sie z dwóch elementów;
- aluminiowy nosek dzięki któremu dopasujesz maskę do twarzy

 - sznurek lub gumka posiadające regulacje długości

Kolorowe maski w różne wzory od EMASKA przeznaczone są dla osób, które dbają o swoje zdrowie, są aktywne i lubią wyróżniać się w tłumie. 

 

Oprócz maski w zestawie otrzymasz od nas 2 filtry węglowe PM 2.5 N(95), które chronią przed zanieczyszczeniami powietrza jak smog czy alergeny i inne. Filtr posiada także warstwę węglową, która chroni przed zanieczyszczeniami gazowymi jak dwutlenek siarki i tlenek azotu. 

Filtr węglowy należy wymieniać co 1-2 tygodnie w zależności od stanu jakości powietrza i częstotliwości przebywania na zewnątrz. 

 

Twoja maska antysmogowa będzie się różnić od tej ze zdjęcia - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 119,00 zł

EMASKA Paski

EMASKA Paski

Ten model EMASKI został wykonany z materiałów, które obecnie są najlepszymi dostępnymi na rynku. Nasze produkty tworzone są wyłącznie z naturalnej wełny oraz bawełny 100%. Dodatkowo stawiamy na wyjątkowy design i styl casual. Maseczki, które można zakupić w sklepie online EMASKA  są lekkie i wygodne, a ich noszenie jest komfortowe. Maska posiada stworzony przez nas system regulacji, który sprawia, że można dopasować ją do każdego kształtu twarzy w prosty sposób. System ten to:

- sznurek albo też gumka posiadająca regulacje długości
- aluminiowy nosek, który powoduje, że łatwo dopasować maskę do twarzy

W komplecie do maski Paski dodajemy także wymienny filtr węglowy PM 2.5 N(95), który chroni przed nawet bardzo drobnymi cząstkami PM 2.5, które w czasie oddychania wnikają głęboko do naszych płuc jak i przed smogiem, alergenami i innymi zanieczyszczeniami, które występują w powietrzu. Filtr posiada warstwę węgla aktywnego, która sprawia, że powietrze jest oczyszczane także z zanieczyszczeń gazowych (jak choćby tlenek azotu czy dwutlenek siarki).

Do maseczki dołączamy 2 filtry. Należy pamiętać o ich regularnym wymienianiu w zależności od stanu powietrza i częstotliwości użytkowania (w okresie jeden - dwa tygodnie) 

Twoja EMASKA Paski będzie inna od tej przedstawionej na zdjęciu. Dlaczego? Bo nie ma dwóch takich samych masek!

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 119,00 zł

EMASKA Puchacz

EMASKA Puchacz

Maska Puchacz dla dzieci wykonana z naturalnych materiałów: bawełny 100% oraz wełnę. To kolorowa, barwna maseczka antysmogowa z wzorem Puchacz. Produkt jest modny, wygodny, a jego prosty system regulowania sprawia, że łatwo można ją dopasować do twarzy. 

System regulacji składa sie z 2 elementów;
- sznurek lub gumka posiadające regulacje długości
- aluminiowy nosek dzięki któremu dopasujesz maskę do twarzy

 

Maseczka posiada filtr węglowy Pm 2.5 N(95), który sprawia, że jest to idealny produkt dla osób, które chcą dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Filtr chroni przed smogiem, alergenami a także innymi zanieczyszczeniami w powietrzu, w tym także przeciwko małymi cząstkami PM 2.5, które wnikają do płuc w czasie oddychania. 

Filtry posiadają także warstwę aktywnego węgla, która chroni przed zanieczyszczeniami gazowymi jak tlenek azotu czy dwutlenek siarki. 

W komplecie ze swoją EMASKĄ otrzymujesz dwa filtry, które należy wymieniać w zależności od intensywności użytkowania w okresie od 1 do 2 tygodni.

 

Twoja maseczka antysmogowa Puchacz będzie się różnić od tej ze zdjęcia - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 14 dni

Cena: 119,00 zł

EMASKA Raki

EMASKA Raki

EMASKA Raki, to produt, który powstał z najlepszych dostępnych na rynku obecnie materiałów. Maska jest idealna dla osób, które dbają o swoje zdrowie, które lubią aktywność fizyczną i przeszkadza im stan jakości powietrza. Maska dzięki swojemu designowi jest oryginalna i sprawia, że z pewnością wyróżnisz się na ulicy. Maska wykonana jest z bawełny 100% oraz naturalnej wełny. Produkt w łatwy sposób dostosujesz do kształtu twarzy dzięki systemowi regulacji, który składa się z:

- noska aluminiowego

- sznureczków / gumeczek po bokach maski.

 

W komplecie z maska antysmogową Raki otrzymasz 2 filtry węglowe, które powinieneś wymieniać w okresie 1-2 tygodni w zależności od częstotliwości użytkowania i przebywania na zewnątrz oraz panujących warunków atmosferycznych. 

Filtr węglowy PM 2.5 N(95) zastosowany w naszej EMASCE chroni przed alergenami, smogiem oraz innymi zanieczyszczeniami, które znajdują się w powietrzu. Dzięki warstwie węgla aktywnego maska chroni także przed gazowymi zanieczyszczeniami jak tlenek azotu oraz dwutlenek siarki. Tego rodzaju zanieczyszczenia są niezwykle niebezpieczne, ponieważ są to bardzo drobne cząstki, które wnikają do naszych płuc w czasie procesu oddychania.  

Twoja EMASKA Raki będzie się różnić od tej przedstawionej na zdjęciu - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 119,00 zł

EMASKA Sówka

EMASKA Sówka

Maska Sówka dla dzieci wykonana z naturalnych materiałów: bawełny 100% oraz wełnę. To kolorowa, barwna maseczka antysmogowa z wzorem Sówki. Produkt jest modny, wygodny, a jego prosty system regulowania sprawia, że łatwo można ją dopasować do twarzy. 

System regulacji składa sie z 2 elementów;
- sznurek lub gumka posiadające regulacje długości
- aluminiowy nosek dzięki któremu dopasujesz maskę do twarzy

 

Maseczka posiada filtr węglowy Pm 2.5 N(95), który sprawia, że jest to idealny produkt dla osób, które chcą dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Filtr chroni przed smogiem, alergenami a także innymi zanieczyszczeniami w powietrzu, w tym także przeciwko małymi cząstkami PM 2.5, które wnikają do płuc w czasie oddychania. 

Filtry posiadają także warstwę aktywnego węgla, która chroni przed zanieczyszczeniami gazowymi jak tlenek azotu czy dwutlenek siarki. 

W komplecie ze swoją EMASKĄ otrzymujesz dwa filtry, które należy wymieniać w zależności od intensywności użytkowania w okresie od 1 do 2 tygodni.

 

Twoja maseczka antysmogowa Sówka będzie się różnić od tej ze zdjęcia - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 14 dni

Cena: 119,00 zł

EMASKA Tatry

EMASKA Tatry

W ofercie sklepu internetowego EMASKA znaleźć można ręcznie wykonywane, kolorowe maski antysmogowe, ktore powstają przy użyciu najlepszych na rynku materiałów. Nasze EMASKI tworzymy z bawełny oraz naturalnej wełny. Produkty są lekkie i wygodne, które w łatwy sposób można dopasować do rozmiaru i kształtu twarzy. 

Prosty system regulacji składa sie z 2 elementów;
- sznurek lub gumka posiadające regulacje długości
- aluminiowy nosek dzięki któremu dopasujesz maskę do twarzy

EMASKA jest idealna dla osób, które są aktywne i dbają o swoje zdrowie.

 

Maska wyposażona jest w filtr węglowy PM 2.5 N(95), który chroni przed nawet niewielkimi cząsteczkami PM 2.5. Filtr stanowi ochronę przed smogiem, alergenami jak i innymi zanieczyszczeniami, które znajdują się w powietrzu. Z uwagi na to, że filtr posiada także warstwę węgla aktywnego, chroni też przed gazowymi zanieczyszczeniami jak tlenek azotu jak i dwutlenek siarki. 

Razem ze swoją maską Tatry otrzumujesz dwa filtry, które wymień w zależności od częstotliwości przebywania na zewnątrz oraz od panujących warunków atmosferycznych. 

Twoja maseczka antysmogowa będzie się różnić od tej, którą widzisz na zdjęciu - nie ma dwóch takich samych EMASEK !

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 119,00 zł

FILTR EMASKA (zestaw 2szt.)

FILTR EMASKA (zestaw 2szt.)

Filtr węglowy PM 2.5 N(95)  jest filtrem, który zatrzymuje różnego rodzaju zanieczyszczenia, jak na przykład cząsteczki bakterii, kurzu pyłu, dym tytoniowy, pyłki traw jak również spaliny samochodowe.   Pięcio - warstwowy filtr klasy FFP2 ma takżę warstwę aktywnego węgla, co sprawia, że powietrze wdychane jest także oczyszczane z zanieczyszczeń gazowych - dwutlenek siarki oraz tlenek azotu.  


Tego rodzaju filtr powinno się wymieniać  co 1 / 2 tygodnie. Wszystko zależy od intensywności użytkowania jak i aktualnego stopnia zanieczyszczenia powietrza.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 29,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl